EnglishAbout us ПоискПоиск по сайту ЗарегистрироватьсяРегистрация
Компанія
Поделиться:

Компанія

Компанія ТОВ НВП "Логікон" працює в сфері промислової автоматизації з 1994р.

 

Великий спектр продукції багатьох відомих на світовому ринку компаній, а також знання, уміння та досвід кваліфікованих фахівців дозволяють нам задовольнити запити найрізноманітніших замовників, реалізувати проекти різного ступеня складності.

Наші клієнти завжди першими дізнаються про нові продукти та тенденції у світі виробничої автоматизації. Велика база технічної документації дозволяє прискорити розробку системи АСУ.

Повну інформацію про спектр продукції, новинки в нашій номенклатурі, нові тенденції в промисловій автоматизації Ви можете отримати на провідних спеціалізованих виставках за нашою участю, на наших презентаціях та семінарах, що проводяться у великих промислових центрах України, на нашому Web-сайті www.logicon. ua.

 

Система управління якістю у сфері надання послуг з продажу та обслуговування пропонованого обладнання у компанії ЛОГІКОН відповідає вимогам та нормам ДСТУ ISO 9001-2001 (ISO 9001:2000). Тестова лабораторія проводить 100% вхідний контроль обладнання, що придбавається. Щоденні зусилля керівництва фірми та її співробітників спрямовані на максимальне задоволення потреб клієнтів.

Наші переваги:
- широка гама обладнання та програмного забезпечення від всесвітньо відомих фірм;

- передові технології за розумними цінами;

- Посібники користувача російською мовою;

- планування поставок під великі та довгострокові проекти;

- вирішення завдань для будь-яких галузей промисловості за допомогою наших партнерів – системних інтеграторів;- перевірені комплексні рішення з одних рук;

- БЕЗКОШТОВНІ каталоги продукції;

- БЕЗКОШТОВНА технічна підтримка, 100% вхідний контроль складного обладнання;

- БЕЗКОШТОВНІ семінари;

- БЕЗКОШТОВНА перевірка технічних рішень у лабораторії;

- філії по Україні, доставка в будь-яку точку країни;

- Навчальні курси;- Гарантія до 3-х років. 

 

LogiconISO9001