EnglishAbout us ПоискПоиск по сайту ЗарегистрироватьсяРегистрация
Поделиться:

Новини

мая27

ICR-2734 Libratum - наступник стільникового маршрутизатора Advantech LR77 v2 Libratum.


Производитель: Advantech

ICR-2734 Libratum це вдосконалений та повністю сумісний (конфігурація, розміри, інтерфейси, аксесуари) наступник стільникового маршрутизатора Advantech LR77 v2 Libratum.

Створений для промислового використання ICR-2734 Libratum пропонує ще більше функцій і вдосконалень, таких як більш потужний процесор і великий обсяг пам'яті для забезпечення тривалого життєвого циклу (оновлення програмного забезпечення), порт USB, більш детальна світлодіодна індикація, а також широкі можливості налаштування програмного забезпечення для користувача.
Можливо додатково встановити мікросхему TPM 2.0 (Trusted Platform Module) для перевірки цілісності маршрутизатора. Це дозволить забезпечити надійність системи у відповідь на зростаючі вимоги до кібербезпеки в багатьох галузях промисловості та державного сектору.

ICR-2431 - це промисловий стільниковий маршрутизатор,  призначений для бездротового зв'язку в мобільних мережах з традиційними технологіями стільникового зв'язку.
Маршрутизатор ICR-2431, що відповідає стандарту Cat.4,опціонально доступний вбудований модуль WiFi 802.11a,b,g,n з режимами точки доступу, клієнта і багатофункціонального доступу.
Пікова низхідна швидкість до 150 Мбіт/с, висхідна - до 50 Мбіт/с., два незалежних Ethernet порта (LAN або WAN), 1 послідовний портом RS232, 1 порт RS485 і цифрові порти входу/виходу (1 × DI, 1 × DO).

Маршрутизатори підтримують створення VPN-тунелів з використанням різних протоколів для забезпечення безпечного зв'язку. Вони також мають діагностичні функції, які включають автоматичний моніторинг бездротових і дротових з'єднань, автоматичний перезапуск у разі втрати з'єднання, а також апаратний сторожовий таймер (WTD), який контролює стан маршрутизатора. 

Маршрутизатори мають відкриту платформу Linux і широкими можливостями програмування користувацьких програмних додатків на мовах Python, C/C++. Підтримується чинна бібліотека додатків Advantech Router Apps (користувацькі модулі) з уже розробленими додатками для розширення специфічної функціональності маршрутизатора, включаючи перетворення промислових протоколів і підтримку платформ IoT, таких як MS Azure, Cumulocity, ThingWorx та інші.

 

ICR-2734-libratum