EnglishAbout us ПоискПоиск по сайту ЗарегистрироватьсяРегистрация
Поделиться:

Новини

июн19

Нові серверні плати Advantech


Производитель: Advantech

Компанія Advantech оголосила про випуск чотирьох нових серверних плат на базі процесорів Intel Xeon Scalable Series 4-го покоління: ASMB-622V3, ASMB-817, ASMB-927 і ASMB-977. Це розширення лінійки серверних плат різних обчислювальних додатків. Процесори Intel Xeon 4-го покоління мають більше вбудованих прискорювачів серед усіх ЦП на ринку, а нова архітектура призначена для підтримки новітніх технологій, включаючи DDR5 і PCIe 5.0, для підвищення продуктивності в областях ШІ, аналітики, мереж, зберігання тощо.

PCIe 5.0, що забезпечує надвисоку швидкість передачі даних 32 ГТ/с, тепер підтримується Eagle Stream, підвищуючи швидкість та надійність передачі даних у високопродуктивних обчислювальних додатках. Слоти DDR5 на цих платах використовують новітню мікроархітектуру платформи Intel для надзвичайно високої пропускної здатності пам'яті, що підходить для ШІ.

ASMB-622V3 підтримує до 2 ТБ пам'яті DDR5 ECC RDIMM. Материнська плата також включає безліч інтерфейсів вводу/виводу та IPMI 2.0 для зручного віддаленого керування. Сумісний з шасі серії HPC-62, сервер граничного прискорювача

ASMB-622V3+HPC-6240 вносить удосконалення у промислову автоматизацію та відеоаналіз, надаючи системні рішення для клієнтів

ASMB-817 - це серверна плата ATX, яка може похвалитися високою обчислювальною потужністю. Вона має до 1 ТБ пам'яті DDR5 із 8 слотами DIMM. Крім того, ASMB-817 підтримує до семи слотів PCIe, надаючи гнучкі рішення для критично важливих програм, таких як аналіз великих даних та зображень.

ASMB-927 - двопроцесорна серверна плата, що забезпечує енергоефективну обчислювальну продуктивність. Вона має до 2 ТБ пам'яті DDR4 з 16 слотами DIMM та двома портами 10GbE. Також підтримує чотири PCIe Gen5 x16 та два PCIe Gen5 x8. Завдяки подвоєному об'єму даних, що передаються в порівнянні з PCIe Gen4, Gen5 робить цю плату ідеальною для граничних обчислень та інших енергоємних додатків.

ASMB-977 - це пропрієтарна серверна плата з двома сокетами, призначена для додатків зі штучним інтелектом та виявлення об'єктів. Вона має до 2 ТБ пам'яті DDR5 із 16 слотами DIMM. Плата також підтримує подвійну мережу 10GbE та 1GbE, що робить її придатною для робочих навантажень ШІ та інших додатків, що потребують можливостей швидкої обробки.

«Наші нові моделі серверних плат відображають прагнення Advantech надавати рішення для периферійних обчислень, що відповідають різним обчислювальним вимогам, - сказав Баррі Чанг (Barry Chang), директор з промислових серверів Advantech.