EnglishAbout us ПоискПоиск по сайту ЗарегистрироватьсяРегистрация
Поделиться:

Новини

ноя10

Micro ATX плата AIMB-588 від Advantech


Производитель: Advantech

Micro ATX плата AIMB-588 від Advantech

Графічні обчислення розширюють можливості промислових програм

AIMB-588 забезпечує розширені можливості обробки графіки через 16x PCIe 5 покоління. Згідно з дослідженнями Intel® PCIe 5 покоління забезпечує подвоєну пропускну здатність та гігабітну швидкість передачі порівняно з PCIe покоління 4, що дозволяє передавати дані зі швидкістю до 32 ГТ/с. Ці можливості дозволяють використовувати високопродуктивні відеокарти (наприклад, RTX3090) для складних завдань обробки, включаючи розпізнавання об'єктів і облич. Крім того, AIMB-588 підтримує 4 незалежні дисплеї з роздільною здатністю 4K при 60 Гц через 2 порти DisplayPort, 1 порт HDMI і 1 порт EDP для обробки зображень. Інтегруючи найновіший інтерфейс та різноманітні слоти розширення, AIMB-588 оптимізує продуктивність систем медичної візуалізації та машинного зору.

Гнучка конструкція введення/виводу покращує функціональність

Процесор Intel Core 12-го покоління відрізняється інноваційною гібридною архітектурою з двома ядрами для комплексного управління обчисленнями, що дозволяє AIMB-588 забезпечувати чудові можливості графічних обчислень. AIMB-588 також може похвалитися чудовим графічним висновком з високою роздільною здатністю завдяки конструкції вводу/виводу з високою сумісністю. Він включає 4 порти GbE LAN до 2,5 GbE для захоплення зображень з високою роздільною здатністю і малою затримкою через IP і/або високошвидкісні камери. Це рішення підтримує до 8 портів USB 3.2 для обробки даних зображень за допомогою різних периферійних пристроїв. Крім того, AIMB-588 підтримує 8 портів SATA III та 6 портів COM (автоматичне керування потоком даних RS-232/422/485) для чудової точності синхронізації даних та скорочення затримок.

WISE-DeviceOn забезпечує віддалене керування при зниженні вартості володіння

За допомогою програмного забезпечення WISE-DeviceOn AIMB-588 запобігає збоям системи. WISE-DeviceOn забезпечує моніторинг обладнання, програмного забезпечення та периферійних пристроїв у режимі реального часу для отримання повідомлень у реальному часі. Ці функції підтримуються бездротовою системою BIOS "over-the-air" (OTA), яка спрощує віддалене оновлення BIOS і надає механізми резервного копіювання, що запобігають перериванню та збої завантаження. AIMB-588 також використовує функції увімкнення/вимкнення живлення USB, які запобігають несанкціонованому доступу та перезавантажують USB-пристрій без відключення живлення. Таке поєднання функцій знижує витрати на обслуговування та підвищує ефективність IoT за рахунок випереджального виявлення та усунення проблем.

Особливості:

• Процесор Intel® Core™ i9/i7/i5/i3 12-го покоління з набором мікросхем Q670E/R680E/H610E

• 16 x PCIe покоління 5, 4 x PCIe покоління 4 та 4 x PCIe покоління 3

• До 8 портів USB 3.2, 1 порт USB 3.2 покоління 2 Type C, 4 порти USB 2.0, 8 портів SATA III, 1 порт GbE LAN, 3 порти 2,5GbE LAN та 1 ключ M.2 M-Key

• Чотири дисплеї (2 x DP++, HDMI та eDP)

• Технологія Intel® AMT та vPro

• Програмний RAID 0, 1, 5, 10 та TPM 2.0