EnglishAbout us ПоискПоиск по сайту ЗарегистрироватьсяРегистрация
Поделиться:

Новини

ноя10

Одноплатний комп'ютер AAEON 3,5" GENE-ADP6


Производитель: Aaeon

Компанія AAEON анонсувала випуск масового виробництва плати GENE-ADP6. Новинку у форматі 3,5” виконано на базі мобільних процесорів Intel сімейства Alder Lake.

Процесори Intel 12 покоління відрізняються від усіх попередників новою мікроархітектурою. Вони використовують «гібридну» технологію Intel Hybrid, яка передбачає розподіл на продуктивні «великі» та енергоефективні «малі» ядра. Продуктивні ядра називаються P-Cores (від Performance – продуктивність) та засновані на архітектурі Golden Cove, енергоефективні ядра E-Core (від Efficiency – ефективність) базуються на архітектурі Gracemont. Нова технологія забезпечує відчутний приріст продуктивності під час виконання однопоточних завдань на 40% і багатопоточних до 80%.

Сімейство Alder Lake побудовано на базі 10-нм техпроцесу Intel SuperFin, як і попереднє сімейство Tiger Lake, але вперше використовує новий роз'єм процесора LGA 1700. Процесори 12 покоління мають інтегрований прискорювач нейронних мереж Intel GNA 3.0 (Intel Gaussian & Neu) запуску звукових нейронних мереж із низьким рівнем енергоспоживання, поряд з інтенсивним навантаженням центрального процесора. А також із важливих оновлень – підтримка оперативної пам'яті типу DDR5 з подвоєними пропускною здатністю та об'ємом пам'яті порівняно з попереднім поколінням DDR4.

Плата GENE-ADP6 має гнучкі можливості розширення завдяки наявності великої кількості портів введення/виводу: 3x USB 3.2, 4x USB 2.0, 1x USB type C, 1x GbE, 1x 2,5GbE, 4x COM, DIO x 8, SMBUS, nanoSIM, а , а також слотів розширення M.2: 1x 2280(M), 1x 3052(B), 1x 2230(E).

Одноплатний комп'ютер підтримує підключення чотирьох незалежних дисплеїв через відеовиходи VGA+LVDS/eDP+ HDMI/DP та відтворення відео з роздільною здатністю 8k на одному дисплеї або 4K на кількох дисплеях одночасно.

GENE-ADP6 оснащений усіма останніми передовими комп'ютерними технологіями і забезпечує надійність роботи 24 години на добу, 7 днів на тиждень, що робить його відповідним рішенням для різних інтелектуальних систем, що вбудовуються.