EnglishAbout us ПоискПоиск по сайту ЗарегистрироватьсяРегистрация
Поделиться:

Новини

окт19

Панель оператора Weintek із розширеним діапазоном температур


Производитель: Weintek

Крім загальнопромислового застосування, іноді панелі оператора необхідно використовувати у суворих умовах. Щоб відповідати особливим вимогам, компанія Weintek представила нову 7-дюймову модель cMT3072XHT.

Захист високого рівня

Панель cMT3072XHT має міцний алюмінієвий корпус, який дозволяє значно краще розсіювати тепло і при цьому несприйнятливий до електромагнітних перешкод. Також вона оснащена спеціальним чіпом для забезпечення стабільної роботи в широкому діапазоні температур від -20°C до 55°C. Додатковий захист конструкції включають ізоляцію живлення, лакувальне покриття друкованої плати і захист передньої панелі, що відповідає стандарту NEMA4/IP66.

Продуктивність та функціонал

cMT3072XHT оснащена чотириядерним процесором Cortex з частотою 1500 МГц, екраном з широкими кутами огляду (85 ° по всьому периметру) та роздільною здатністю 1024x600, що забезпечує виняткову зручність роботи.

Як удосконалена модель просунутої лінійки cMTx, панель надає безліч розширених програмних функцій, таких як вбудований сервер OPC UA для кращої інтеграції IIoT, хмарний протокол MQTT і підключення до бази даних SQL, які спрощують міжплатформну інтеграцію даних. Для віддаленого моніторингу доступні функції VNC Server, WebView (веб-доступ), cMT Viewer (доступ до програми) та Weincloud (віддалений доступ).

Плавне оновлення з мінімальними зусиллями

Перехід використання нової панелі вимагатиме мінімум зусиль, т.к. розміри під виріз залишаються тими ж, що і для більшості 7-дюймових панелей, перенесення готового проекту не потребує кардинального перетворення. Щодо функцій, які не можуть бути перетворені автоматично, на цей випадок надаються звіти про оновлення та рекомендації щодо їх модифікації, щоб процес оновлення міг виконуватися з мінімальними зусиллями.